ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի հանդիպել է քաղաքացիների հետ
Ինչպես հայտնի է, սեպտեմբերի 15-ին մի խումբ քաղաքացիներ Բաղրամյան պողոտայից երթով գնացել էին ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի գրասենյակի մոտ, հանդիպում ունեցել Երկրորդ նախագահի գրասենյակի համակարգող Բագրատ Միկոյանի և Ռոբերտ Քոչարյանի որդու՝ Լևոն Քոչարյանի հետ։ Քաղաքացիները ցանկանում էին հանդիպել նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանին։
Սեպտեմբերի 19-ին հանդիպումը կայացավ, և բազմաթիվ քաղաքացիներ հնարավորություն ունեցան նախագահ Քոչարյանին հարցեր ուղղելու, լսելու նրա մոտեցումներն ու տեսակետները։
Որքան էլ գրասենյակը փորձել էր հանդիպումը կազմակերպել հնարավորինս մեծ դահլիճում, դահլիճն ավելի փոքր էր նախագահի հետ հանդիպմանը ցանկություն ունեցողներին ամբողջությամբ տեղավորելու համար։ Ուստի ներկայացնում ենք այն հարցերի վերաբերյալ նախագահ Քոչարյանի պատասխանները, որոնք քաղաքացիներին ամենաշատն են հետաքրքրել։

Второй президент Армении Роберт Кочарян встретился с гражданами
Как известно, 15-го сентября группа граждан направилась шествием к Офису второго президента РА Роберта Кочаряна, встретилась с координатором Офиса второго президента РА Багратом Микояном и сыном президента Левоном Кочаряном. Граждане желали встретиться с Робертом Кочаряном.
19-го сентября встреча состоялась, и многочисленные граждане получили возможность задать свои вопросы президенту Кочаряну, услышать его подходы и точку зрения.
Как ни старался Офис организовать встречу по возможности в большом зале, тем не менее зал оказался мал для полного вмещения всех, желающих встретиться с президентом. Следовательно представляем ответы президента Кочаряна на вопросы, наиболее интересующие граждан.